Le stronzate di Pulcinella

Riječi ljubavi na hrvatskom(frasi d'amore in croato))

« Older   Newer »
  Share  
view post Posted on 27/11/2014, 14:45
Avatar

Pulcinella291 Forum

Group:
AMMINISTRAZIONE
Posts:
42,083

Status:


moja ljubav, da ste u mom životu je kao da voda u pustinji

Volim te zbog toga što su jedinstveni u svijetu, volim te zato što se osjećam sretnim, volim te zato što te volim ...

Ti si jedna od najljepših stvari koje mi Bog ikada dao, jer će to staviti si blizu moje anđeo čuvar, i blizu mom srcu

Moja ljubav, hvala vam za sve što činite za mene iz dana u dan, ti si sve što sam propustila u ovom životu, a ja te volim do smrti

Život živite s ljubavlju, a volim samo živjeti sa slatkim osobe poput tebe

Ja sam shvatio značenje riječi ljubav tek nakon susretu

ispunite svaki prostor mog srca, i to je razlog zašto volim si lud

ti si moj život, svaki dan što mi živimo ono što sam oduvijek sanjao. Ja vas obožavam

Želim se izgubiti u ogromnom vaših očiju, uživati u okusu tvojih usana, osjećam svoje srce tući i vas razumjeti ljubav koju osjećam za tebe

Upravo sam upoznao, a već su napali moj um, moje srce, moju dušu ... ti si posebna

Svaki dan sam provesti 23 sati i 59 minuta razmišljanja o tebi i minute preostale korak do misleći kako je lijepo je razmišljati o vama. volim te

Moja ljubav, ti si zvijezda koja me čini sjaj oči, ti si svjetlost koja me budi svako jutro i čovjek koji čini da se osjećam kao princeza

Ljubav je promatrao zvijezde s njom i shvatiti da je najveća stvar je da pored tebe

Trenutak s tobom je kao 'cijeli život zajedno s tisuću ljudi

Svatko od nas piše priču njegovog života ... Volio bih da se pročitati na stranicama svoje knjige, najmanje dvije linije posvećena meni.

Bez obzira na osvajanje svijeta i ima sve, bez obzira na to gledati i znati svoju sudbinu ... Samo moram oči shvatiti da ste zvijezda najljepših i prosvijetli moje dane

Ako sam se pitao umrijeti za svoj poljubac bih to učiniti, barem sam mogao pohvaliti s drugim anđelima je vidio raj prije nego što umre.

Želio bih skinuti polako poput latice cvijeta ..
zatim lagano oduzima trnje u svom srcu ..
treba shvatiti, napokon, kako je velika i 'moja ljubav

ti si tračak svjetlosti da me probudi u jutro


Toplina neće moći obuzdati svoje naša srca ... hladno nikada neće zamrznuti našu ljubav!

Ljubav ti je malo, mislim da je loša, ljubavi minimum, maksimum udaju

Mnoge zvijezde padaju daleko i nedostižno .. ali što je pala u mom srcu i ostat će tamo zauvijek

Ljubav je ugristi za usnu kada sam fiksni

ne ljubav iz straha od patnje je kao da ne žive u strahu od smrti
 
Web  Top
0 replies since 27/11/2014, 14:45   394 views
  Share